K.N. HANER "DRWAL Miłość, która zrodziła się z natury.

           Pierwszy raz miałam przyjemność przeczytać książkę autorki K.N.HANER

     Zmysłowa, romantyczna i subtelna.... Królowa Dramatów w nowym wydaniu!
Jason Parker, zraniony wydarzeniami z przeszłości, kilka lat temu porzucił wygodne życie w Cleveland i zamieszkał w drewnianym domu pośrodku lasu, z dala od ludzi. Obiecał sobie, że nigdy więcej nie pokocha. W swoim azylu tworzy rzeźby, wyrażając w nich emocje, których nie do końca rozumie. Zdolny artysta zdobywa coraz większą popularność, ale konsekwentnie odmawia kontaktów z mediami.

Samantha Crow ma w życiu konkretny cel. Przebojowa i śmiała dziewczyna chce zostać dziennikarką, choć w głębi duszy pragnie zupełnie czegoś innego. Pewnego dnia dopina swego i namierza pracownię Jasona. Pod pretekstem wywiadu odważa się odwiedzić tajemniczego "Drwala".

To spotkanie, które nieoczekiwanie na dobrych kilka dni uziemia Jasona i Sam w leśnej samotni, sprawia, że zamknięty i skryty w sobie mężczyzna otwiera się przed, na pozór beztroską, kobietą. Choć oboje maja wiele tajemnic i nie potrafią odnaleźć właściwej ścieżki, to tylko oni mogą sobie wzajemnie pomóc. Czasami jednak prawdziwe uczucie to za mało, by przegonić demony przeszłości.

                   Las. Deszcz. Miłość, która zrodziła się z natury.Książka jest niesamowita wciąga od pierwszych stron. Już po przeczytaniu Prologu będziesz miała ochotę zostać z książką na dłużej.
Życie potrafi nas zaskakiwać raz pozytywnie raz negatywnie, przysparza radości oraz bólu. Niemiłe zdarzenia sprawiają, że masz ochotę uciec, schować się przed światem, odizolować się od wszystkiego i wszystkich, zapomnieć....
Jason kilka lat temu  postanowił odciąć się od swojego dotychczasowego świata i bliskich po tym jak nakrył na zdradzie swoją kobietę z jego przyjacielem.  Obiecał sobie że więcej nie obdarzy uczuciem żadnej kobiety, nie mówiąc już o zaufaniu. Zamieszkał w drewnianym domku pośrodku lasu ze swoimi psami. Na życie zarabia tworząc rzeźby. Kocha przyrodę, która go otacza czując się bardzo dobrze w swojej samotni. Jest przekonany, że poza jego azylem, psami, oraz pasją, którą są rzeźby niczego więcej do szczęścia nie potrzebuje.

Pewnego dnia do jego domu przyjeżdża młoda stażystka "New York News" Samantha Crow. Pragnie przeprowadzić wywiad z tajemniczym "Drwalem", poznać go oraz miejsce, w którym mieszka. Jason jednak nie jest otwarty na wywiady, zbywa dziewczynę co mu się udaje. Sam wyjeżdża, jednak ulega wypadkowi. "Drwal zawozi ja do szpitala, a później zapewnia jej opiekę u siebie w samotni. Zaraz po tym jak  Sam dochodzi do siebie, chce wrócić do Nowego Yorku, jednak uniemożliwiają jej to ulewy, które zalewają jedyną przejezdna drogę. Młoda dziewczyna i Jason są przez kilka dni "skazani" na siebie. Mężczyzna, jest pod wrażeniem kobiety, zaczyna mu się podobać, pociągać go. Czuje,że Sam jest inna, zaczyna się przed nią otwierać. Z czasem nawet coś do niej czuć. Kobieta ma jednak przed nim tajemnice i niechętnie mówi o wszystkim.

Jak potoczą się dalej losy bohaterów? Czy dziewczynę z wielkiego miasta i "Drwala" z leśnej samotni połączy uczucie?

Jason mężczyzna po przejściach, Sam młoda kobieta, z problemami, która trochę pogubiła się we własnym świecie. Czy przed prawdziwym uczuciem da się uciec, i zamknąć w drewnianym domku pośrodku dziczy?Jestem pod wrażeniem książki. Dzięki narracji pierwszoosobowej  możemy wczuć się w rolę Jasona. Z każdym rozdziałem, historia tych dwóch osób wciąga. K.N.Haner właśnie tą książką pokazała mi, że niepotrzebnie odrzucałam gatunek romansów. Historia bohaterów jest tak prawdziwa, jakby napisało ją życie. Historia o błędnych decyzjach, samotności, ucieczce przed fałszywym światem, ucieczce przed bólem, o dojrzewającym uczuciu, które dotarło do nich po tragicznych zdarzeniach. W książce znajdziemy kilka scen erotycznych opisanych szczegółowo. Myślę, że po tej książce będziesz mieć niedosyt i sięgniesz po kolejną autorstwa K.N.Haner.

Na pewno to nie pierwsza i nie ostatnia książka K.N.Haner, która znajdzie się na mojej liście do przeczytania.

Chciałam szczególnie podziękować mojej wspaniałej kobieta_inspiruje gdyby nie ona, nie dowiedziałabym się o tej książce i jej autorce.
Informacje o książce
Tytuł : "Drwal" Miłość, która zrodziła się z natury

Autor: K.N.Haner
Wydawnictwo: Editio Red
Liczba Stron: 288
Premiera: 15.05.2019

Komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo kochana! 💛💚
    Uwielbiam twórczość Kasi i jak najbardziej polecam każdemu, kto chce przeżyć coś niesamowitego razem z bohaterami jej książek.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu

Obserwatorzy

Popularne posty