Jak przedłużyć lato .....

Gdy nadchodzi jesień i pogoda przestaje nas rozpieszczać , wraz z chłodem i brakiem słońca zaczyna dopadać nas jesienna chandra. By jej zapobiec powinniśmy jak najdłużej trwać w letnim klimacie .Na szczęście jest mnóstwo sposobów na przedłużenie lata , oto kilka z nich .

1. Terapia zapachowa .
Wszyscy uwielbiamy lato i jego zapachy , kwiaty owoce , słońce, morze, piasek. By trwało jak najdłużej sięgnijmy po różnego rodzaju odświeżacze , kadzidełka czy krople do aromaterapii , o zapachu letnich kwiatów lub owoców. Dobrym sposobem będą również płyny i olejki do kąpieli , żele pod prysznic z letniej nuty zapachowej. Kąpiele relaksacyjne  pozwolą nam zapomnieć o nieprzyjemnej jesiennej aurze oraz zapobiegają chandrze.2. Terapia kolorami
Latem dominują żywe , ciepłe i nasycone kolory, jednak wraz z nadchodzącą jesienią zamieniamy je na kolory bardziej stonowane, przepełnione szarością oraz kolory ciemne. Takie kolory plus jesienna aura za oknem nie sprzyjają dobremu nastrojowi. Aby chandra nas nie dopadła wymieńmy kilka ubrań w garderobie na kolory żywsze przypominające lato. Ten sam sposób zastosować można w domu , ożywiając pomieszczenia kolorami słońca , kwiatów , owoców . Równie dobrym sposobem jest dekoracja pamiątkami z wakacji , zdjęcia z wakacji . w ten sposób przedłużamy sobie lato oraz mamy lepszy nastrój.

3. Wprowadź urozmaicone menu 
Lato to okres urlopowania i  poznawania nowych i egzotycznych smaków. Nie musimy czekać do kolejnych wakacji by znów poznawać nowe smaki. Te potrawy , które przypadły nam do gustu latem , przyrządzajmy przez cały rok . Nie trudno przygotować sałatkę owocową , czy ciasto z malinami jesienią lub zima. Korzystajmy z tego, że  wszystko jest w tych czasach łatwo dostępne i urozmaicajmy sobie życie by lato trwało i trwało nawet zimą.

4. Urlop w ostatnim kwartale
Zafundujmy sobie wyjazd w słoneczne kraje jesienią . Plaża, słońce, morze, góry my i dalszy ciąg lata.

#ambasadorkalpm #lpmprzedluzalato #truskakowylpm

Komentarze

Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu

Obserwatorzy

Popularne posty